Ateşlenme

yalkuzak

kedim dün ansızın ateşlendi, veterinere götürdük birkaç iğne yaptı takipte kalalım dedi. gece boyu yemesi içmesi normaldi ama kulakları filan sıcaktı hâlâ. bugün de hâlâ biraz sıcak ve biraz fazla su içiyor gibi geldi, bu normal mi ve ne yapmalıyım?

2 CEVAP

fazla su içmesi sıkıntı değil bence, su içmeli hayvan. Bir tane bezi ıslatın, hafif hafif kediye sürün, ateşi azalır ama çok sürmeyin.

Hilalllllll

Benim kedimde geçen hafta böyle Bi durum yaşadı sokak kedim kedi 2 dk bir su içiyordu yemek yetmiyordu hapşırıyordu veterinere yazdım oda getirmeden bişey söyleyemem dedi çok su içiyorsa ateşi vardır dedi koltuk altlarını ıslata bilirsiniz dedi geçmiş olsun umarım kısa zamanda iyileşir