Kediyle Yolculuk Nasıl Yaplımalı

Sunshinelight

yakında şehir değiştireceğiz yolculuk 15 saat arabayla gideceği sizce kedimin tuvaleti maması suyu nasıl olacak nasıl ayarlayacağız özelliklede tuvalet işini nasıl çözebiliriz

3 CEVAP

Zesinnn

Yazın bizde tatile kedimle gidicez 7 saat sürücek bakalım :) yolculuktan 12 saat öncesi mama ve suyu kesicem ne olur olmaz diye tuvaletini arabanın arkasına koyucam sizinde yeriniz varsa tuvaleti koymanız onun içinde rahat olur koltukların altını bir poşetle kapatıcam koltuk altlarından aşşağıya geçiyor allah korusun frene basmam gerekirken aşşağıda olur üstüne basarım ona dikkat edin ve gimcat relax macun aldım 3 gün önceden kullanmaya başlıcağım ve tasma takmasına isim telefon numarası olsun lütfen benim bıcırık kaçmaya çalışmıştı :)) ve en önemlisi camlara dikkat etmeniz

Sznyll

Bende daha yeni bunu araştırdım. Tuvaletini bagaja koyabilirsiniz. Molalarda çıkarıp yanına koyarsınız o girip yapar tuvaletini. Kedinizi arabada öylece bırakmayın derim. Yani kutusunda dursun. Arabaya alışkın değilse stres olabilir. Yanına sevdiği alışkın olduğu eşyaları, oyuncakları koyun. Birde sevdiği ödül maması, malt tarzı şeyleri yanınızda tutun arada yedirirsiniz. Üsttede yazılmış zaten gimcatin o macunu işe yarayabilir deneyin derim.

Tarcin016

Mamasını yolculuktan 12 saat önce keserseniz çok acıkır!!!! Zaten yolculukta büyük ihtimal yemeyecektir!!!!!