Kuru Mama Bıttı Evde Çözüm

Catworldd

Arkadaşlar merhaba, kedilerimin kuru maması yarın bitiyor. 5 gün önce yeni mamayı sipariş vermiştim ama hala gelmedi büyük ihtimalle pazartesi ya da salı gelir. Bu süreçte evde kedilerimi nasıl beslemeliyim neler yapabilirim?

4 CEVAP

etsuyuyla haşlanmış pirinç lapası, damak tadına göre haşlanmış didiklenmiş tavuk, kıyma, balık. Yağı süzdürülmüş ton balığı konservesi. Laktozsuz yoğurt & süt, hindi füme aklıma gelenler bunlar

Sznyll

Tavuk haşlayıp yedirebilirsiniz. Yaş mamayla besleyebilirsiniz. Ya da evde kendiniz yaş mama tarzı bir şey yapabilirsiniz. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/88308-yas-mama&ved=2ahUKEwjT5Jzr_8jwAhWdhf0HHXV6C10QFjABegQIAxAC&usg=AOvVaw2os5cL76cQSBk-LhAeW7Pu Bu benim yaptığım tarif isterseniz deneyebilirsiniz.

Catworldd

Teşekkür ederimmm

Renklipati

Arkadaşlara ek olarak bunları yapamam yada yemez diye düşünürseniz de istegelsin uygulama sı var ordan sipariş verebilirsiniz hemen getiriyorlar belki küçük paket alırsınız idareten