Anne British Baba Smokin Kedimin Irkı Nedir?

Aleyna0610

Kedim de annesine çok benziyor tam cinsi nedir aceba hangi ırk oluyor smokin i yok sadece siyah beyaz rengi gözleri bal rengi annesi gibi yüzü yuvarlak ırkını bilmiyorum yardımcı olur musunuz

6 CEVAP

tyguler

British smokin kırması.
Smotish hsjsjddj

sultansbutler

anne babayı biliyorsanız dediğiniz gibi british kırması oluyor. bilmiyorsanız domestic shorthair yani normal kedi.

Yani tam bir ırkı yok işte british×tekir melez diye geçiyor direkt. Ama yüzü gerçekten çok hoş, yerim:)

Oqrenerde06

Mix Bir Kedi Olmuş Çok Tatlı Maşallah. Zaten smokin ve british kediden böylesi çıkardı :)

Aleyna0610

Teşekkür ederim düşündüğüm gibi british kırması olarak geçiyormuş 💞🙏🏻

Aleyna0610

Teşekkür ederim düşündüğüm gibi british kırması olarak geçiyormuş 💞🙏🏻