2 Aylık Kedimi Muhabbet Kuşuma Nasıl Alıştırabilirim?

senapoyraz

Eve yeni gelen kedi kuşum 4 senedir bizde

8 CEVAP

efruzg

Aynen dediğim gibi =)

Benim1kedimvar

Benim de yaklaşık bir ay önce Kuşum Vardı kedim geldiğinden beri birbirine alıştırmaya çalıştık kedim sadece ona atlamamaya başladı ama her hareket ettiğinde ilgisini çekiyordu atlamıyor da Ama Sürekli bakıyordu bizde korktuğumuz için kuşumuz başka odaya koyduk ve kuşumuzun Orada mutlu olmayacağını düşünerek başkasına verdik alışmaları için çok küçüklükten beri birbirleri ile birlikte olmaları gerekiyor Ben de bazı sayfalarda görüyorum bence çok zor bir şey

Luckyssss

Alışmazlar illaki ilerde avcılık içgüdüsü gelişicektir

efruzg

İnstagramda görüyorum bazen denk geliyor çok iyi arkadaşlar kedi ile kuş . Suanda kuşum olmadığı için bilemicem

Luckyssss

Ama onlar sürekli gözetim altındalar

efruzg

Olabilir belki de bilemiyorum . şu yüksek aparatlar var kuş kafesini asmak için onlar bi nebze çözüm olabilir ozaman. Alışmayacaklarsa eğer hiç..

Luckyssss

Bence en iyisi duvarın yüksek kısmına asmak daha rahatlatıcı olabilir sagda solda zıplamasına destek olmayan bi yere koyarsa daha iyi olur

senapoyraz

Teşekkür ederim . Ben yine de alıştırmaya çalışıcağım