Lütfennn Cevap Yazın Çok Acilllll

Anika

tam kapanma bittiğinde ormana atılan sokak köpeklerini beslemeye gideceğim. Ama ne yazık ki nerede yaşadıklarına dair en ufak bir bilgim yok. google'dan baktım ama bir sonuça ulaşamadım. sizce neredeler?

4 CEVAP

Piknik yerlerinde çok olur köpek. özellikle şuan çok ihtiyaçları var piknikçiler olmadığı için.

yasement

Cok acil = Tam kapanma bittiginde(3 gun sonra) ?

Anika

@Ebrugurkaracayir Teşekkür ederim

Morkie_Pascal

Biz daha çok yeni yerleşim ya da az yerleşim yerleri bulunan mahallelerde parklarda görüyoruz mamaları götürüyoruz yiyorlar geç saaatlerde sabah erken gidiyorlar akşam geri geliyorlar.