Köpek Apartman Girişine Kaka Yapıyor

Hzlcelebi

Dün mahallemize bir yavru köpek bırakılmış apartman arkasına yer yaptım çok mutlu ancak tam apartman girişindeki paspasa sürekli olarak kaka yapıyor ve temizleyemiyorum çok kötü durumda sabah köpeği muhtemelen kovucaklar ne yapıcam lütfen bi öneri verin

9 CEVAP

zibityus

sabah erkenden yürüyüş yapın birlikte 6.30 gibi güneş doğar doğmaz çıkın 1 2 saat yürüyün

blue_hpood

merhaba, sahiplendirme ilanı açabilirsiniz. ya da şehrinizdeki hayvan derneklerinden yardım isteyin, sahiplendirmek için, burada da ilan açabilirsiniz. maalesef tuvalet eğitimi olmadığı için paspasa yapacak. bu süre içerisinde sabah 7 gibi, öğlen 1 gibi ve akşam yemeğinden sonra yürüyüşe çıkarmaya çalışın, en azından tuvaletini dışarıya yapacaktır.

Hzlcelebi

Zaten köpek dışarıda duruyor o halde paspasa yapıyor

Hzlcelebi

Arka tarafta demir parmaklıklar arasına yer yaptım girip çıkabiliyor çıkıp paspasa yapıyor

blue_hpood

köpek için orası bulunduğu ortam ve dışarıya belli ki gidemiyor. tasmayla dolaştırırsanız işiniz kolaylaşır. sahiplendirene kadar dolaştırmaya çalışın.

Birkaç tane naftalin bırak paspasın üzerine bir daha yapmaz.

Hzlcelebi

Sirke döktüm naftalin bulunca onu koyucam çok teşekkür ederim

zibityus

sirke naftalin deterjan özel satılan tuvalet kokuları vs işe yaramaz

Hzlcelebi

Peki ne yapmak lazım