Kedinin Ağır Uyuklaması

Merhaba 8aylık kedimde bugun değişik bir sesler duydum baktım uyuyor titriyor uyandırayım dedim ne yaptımsa uyanmadı gözünü acıyorum yine kapıyor tepki vermiyor sonra birden korkarak uyandı bişeyi yok gezdi geldi 1saat geçti yüne uyudu baktım yine titriyor uyandırayım dedim yine aynı itiriyorum yine uyanmıyor sonrasnda kendi korlarak uyanıyor ama değişik gözleri falan iyice uyandıktan sonra bişeyi yok bir sıkıntı varmıdır ki ilk defa böyle gördüm

4 CEVAP

yasement

Kabus gormus sadece

🙏 teşekkürler

Öncelikle kedimizin, cinsi ve adı aynı 😂. Benim kedimde arada böyle şeyler yapıyor. Patisi titriyor vs. vs. Uyandırmanıza gerek yok. İyi günler

Merhaba memnun olduk ozaman 👍🏼😀 maşallah sizede