Boss'a Ömürlük Yuva Aranıyor.

Tsubasa9

Arkadaşlar selam. Sahiplendirme ilanıda verdim ama konuyu bir de buraya açmak istedim. Evimde sürekli bir kedi sürkülasyonu oluyor. Yaralı, hasta, çok ufak kedileri odama alıyor, önce onları iyileştiriyor, sonra parazit tedavilerini yaptırıyor ve tuvalet ve benzeri eğitimleri verip sahiplendirmeye çalışıyorum. Aldığım her kediye ne kadar bağlansamda daha sonra gelecek olak hasta kedilerin kontenjanını arttırmak için bunu yapmak zorundayım. Lakin Boss'u daha önce verdiğim 2 kişi annelerinin kızdığını ve geri vermek istediklerini söyledikleri için geri almak durumunda kaldım yoksa eminim sokağa bırakacaklardı. Zaten tembihlemiştim bir durum olursa arayın diye. Aradılar sağolsunlar :) Boss inanılmaz derecede sevgi delisi bir kedi. Yanınızdan bir dakika bile ayrılmak istemeyecek arkadaş canlısı bir dost. 6 aylık civarı erkek. Şu anda boyuna uzadığı için biraz zayıf ancak iyi bir bakımla eminim toparlak olacaktır çünkü babasını tanıyorum :)). Tuvalet eğitimli ve parazit tedavisi yapıldı. Biraz da yaramaz bir kedi. Etrafınızda kedi sahiplenmeyi düşünen, ömür boyu bir cana bakmanın sorumluluğunu üstlenebilecek, sevgi dolu, hayvan dostu, merhametli, vicdanlı bir arkadaşınız varsa yardımcı olurmusunuz acaba. Birde cam ve balkonunda sineklik olması kaydıyla. Çünkü kendisi bu konuda beni çok yoruyor :))

5 CEVAP

Tsubasa9

Evet böyle insan cok malesef. Aile üyelerinin hepsini ikna etmis olmasi gerekir. Olmayinca olaylar olaylarr.. Boss kaldi basimiza kocaman oldu aldigimda minicikti :D

BlindCat

Böyle yapan insanları sevmiyorum ben de sizin gibi elimden geldikçe yavru bakımı yapmaya çalışıyorum ama malesef yavruyu sahiplendikten 2 gün sonra gelip ben bakamıyorum - beni ısırıyor geri vericem - annem istemedi - bu tüy döküyor die geliyorlar baştan da uyarıyorum bakamıyacaksanız sahiplenmeyin diye sonra da neden sinirleniyormuşum

Tsubasa9

Aynen öyle ya. Minicik hayvanlar 2-3 ay icinde kocaman oluyor. Yavrular cok tatli oluyor tabi ama bu tatlilik sadece bir kac sonra uzun yillar büyük halleri. Bazi insanlar bunu gözardi ederek sahiplenip sonra da sokaga birakiyorlar

BlindCat

İşte sorun da burda başlıyor değil mi büyüdüğü için de zor sahiplendiriliyor

HAY_DOST

Facebook a ilan verin