Lütfen Yardım

Linbonrick

Köpeğim 13 yaşında yaklaşık 6-7ay önce boynunda bir yara oldu. Veterinere gittim krem verdi gönderdi. Geçen ay traşa gittik yine aynı yeri söyledim aynı kremi verdi gönderdi ve hala geçmedi. Yaşadığım yer küçük ve ne yapacağımı bilemiyorum. Hiç böyle birşey yaşayan varmı. Varsa yardımcı olurmusunuz lütfen

7 CEVAP

Hala kan akıyor mu

????

fzlgms

ne kadar süre kullandınız kremi?

Ruzgarrr

Durum biraz kötü o yara kötü eğer köpüş acı çekiyo sa daha kötü başka vetenire götürün derim :)

Linbonrick

Hiç acı yok keyfi gayet iyi yok kanamıyo

Linbonrick

Yaklaşık 6 aya yakın kullandım

Linbonrick

Neden olabilir fikri olan yokmu