Kedisini Eğitebilen Varmı?

Eğitebildinizmi kedinizi eğittiyseniz hangi komutları öğrettiniz?

16 CEVAP

Patili_1

Yani ismemsizce o kendisini eğitti tut kızım derken topu atıp duruyordum oynaması için tutuyor, basketbol oynuyoruz topla at fln diyince kafasıyla atıyor 😂, hayırı biliyor,ismini söyleyince bakıyor veya geliyor, çorabı getir dediğimde oynaya oynaya getiriyor çorapla oynuyoruz,minnakim dediğimde ufak bi miyavliylor aklıma gelenler bu kadar ama bunlar oyun oynaya oynaya,yemek vermek için çağıra çağıra kendisj alıştı hiçbir çaba fln yok xhxjdjdjxjx pati vermeyi ogretiyordum bi ara veriyordu ama sonradan takmamaya başladı 😂😂