Kedisini Eğitmeyi Başaran Varmı?

Insan

Öğrettiyseniz hangi komutları öğrettiniz?

6 CEVAP

Renklipati

Hayır komutunu biliyor, ismiyle çağırınca hemen nerdeyse yanıma geliyor

Tarcin016

Gel, hayır, ismini biliyor, mama

Tarcin016

Mesela her mama yediğinde ya da mana koyarken mama mama dersen bunu hep yaparsan bir süre sonra ortada mama yokken "mama" dediğinde anlayacak

Sznyll

Benimki elimi şıklattığımda mama yiyeceğini biliyor duyar duymaz geliyor bunu istemeden öğrettim. Geçen günde pati veri öğretmek istedim. Tuttum patisini sonra ödül maması verdim. Bunu bir kaç kere tekrarladım. Sonra elimi uzatıp onun pati vermesini bekledim ama elimi yalamaya başladı mama var sandı. Mama olmayıncada ısırmaya başladı. Sonra dedim bari dön komutunu öğretiyim. Elime ödül mamasını alıp onun etrafında döndürdüm sonra ödül mamasını verdim. Biraz daha uğraşsam belki öğrenirdi ama çabuk pes ediyorum ben 😄

Neden aynı soruyu 2 kişi sormuş