Köpeyım

Iyı gunler ben havvanes köpeyım var ve hamile olduğunu nasıl ögrene bilirim 3 hafta oldu saguk yerı cok seviyor ve memelerin ucları cıktı ve kızarık neden acaba

5 CEVAP

  1. Sınıf terk yada 7 yaşındasın. Konuya gelecek olursak. Veterinerde röntgen çektir eğer fake değilsen.

@Dumankc Evet :D

  1. sınıf terk olduğunu nereden anladınız? Sayfasında mı yazıyor?

Röntgen değil şu karna baktıkları alet var ya onla işte adını unuttum

Dumankc

Ultrason*