Kedim Köpeklerin Nefes Alıp Verdigi Gibi Nefes Alip Veriyor?

British short hair disi 7 aylık kedim.Oyun oynarken veya sitresli oldugunda cok hizli nefes alip veriyor.British kedi sahibi olanlar sizin kedinizde de boyle bi durum var mi?

8 CEVAP

British le short hair long hair scottish bla bla.. Onla alakası yok sokak kedisi de olsa aynı korku panik stres duygu durum değişiklikleri gibi durumlarda köpek soluması yapıyorlar. Benim çocuklarımın ikisi de sokaktan alındı şükür. Geçen veteriner e gittiğimizde yolda köpek gibi solumaya başladı sanki ilk kez gidiyor gibi ömrümüz veteriner de geçti halbuki. Bazı kediler yorulana dek oyun oynadıklarında da yapıyolarmış benim kedim panik korku stres durumunda yapıyor.

yalkuzak

yorulduklarında, stres durumunda, bu aralar da sıcak havalarda yapıyorlar. cinsi fark etmeksizin...

simbakedi

evet kalbinde de sorun olabilir ya da gerçekten çok yorulmuştur. içinizde şüphe kalmaması için götürün derim ben

Doktora göturdugumuzde bize kalbinde bi sorun olabilecegini soylediler 😔

Bu yuzden hastaneye gidip randevu almamiz gerektigini soylediler.

Yorulmadi aslinda doktordayken cok gergindi zaten hep yapmiyor oyun oynuyor mesela cok kosturuyor sonra bi durup oyle nefes aliyor sonra kosturmaya devam ediyor.Götürecegim ins 😔

Hani dusunuyorum kalbinde rahatsizlik olan biri surekli koymaz ki sabah mesela o kadar cok kostu ki sandalyeyi vs devirdi.

Inş bisey cikmaz cok tesekkur ederim.😔