Petlerimiz İçin Gps Takip Sistemi Alternatifi

sultansbutler

youtubeda onur akbaş kanalına denk geldim ve kedisinin tasmasına samsung smarttag takarak kedisini buldu. kanalda videoyu izlerseniz daha çok bilgi sahibi olursunuz. smarttagler ayrıca 300 lira. petler için özel gps ürünlerinden daha ucuz, güvenilir ve estetik. ben instada bir pet gps ürünü baktım 1200 liraydı sanırım ve inanılmaaz büyüktü. aynı şekilde airtag var iPhonelar için onun için de videosu var. köpeği sürekli dışarda gezen, husky gibi kaçmaya meyilli ırklar, outdoor kedisi olanlar bence bir şans verebilir ya da benzer ürün markalarına bakabilir.

4 CEVAP

teddybal

https://m.t rendyol.com/samsung/smarttag-el-t5300-kablosuz-akilli-tag-p-94443344/yorumlar

Çok iyiymiş hiç düşünememiştim böyle bir kullanımı, yorumlarda kedisine kullananlar da yazmış, teşekkürler.

sultansbutler

@teddybal rica ederim. açıkcası kedim olsa ben alırdım önlem olarak. ne olacağı belli olmaz yani.

sultansbutler

airtag videosunda tasmaya bantla sabitliyor. normal anahtarlık aparatı ile takılırsa samsung gibi işe yarar diye düşünüyorum.

Köpekler için boyutu çok iyi ama kedilere biraz büyük sanki. Yine de işlevini düşününce denenebilir