Kedinin Göz Sağlığı

bdurcak

herkese merhaba sokakta baktığım kedinin göz çevresi kızarık ve bir gözünde çok fazla çapak veya iltihap olduğunu fark ettik. o güzünün fotoğrafını attım. keyfi ve iştahı yerinde ama gözü gördüğünüz gibi. az önce birer damla antibiyotikli göz damlası damlattık başka ne yapabiliriz bilen var mı

4 CEVAP

simbakedi

çay ile silseniz en azından temizlenir ama sokakta olduğu için çok fayda eder mi bilmiyorum:(

schembri2

Damlalar yeterli olur gibi, günde 3-4 kez imkan varsa yapabilirseniz tertemiz olur.

Merloli

veterinerlerde satılan göz damlalarından alabilirsiniz 5 gün kullanmanız yeterli olacaktır bunun dışında papatya çayı ile göz çevresini temizleyin birkaç gün çayla pansuman yaparsanız çapaklardan kurtulabilirsiniz. umarım en yakın zamanda iyileşir

bdurcak

çok sağ olun antibiyotikli göz damlası almıştık onu damlattım gördüğüm zaman damlatmaya çalışıcam