N&D Düşük Tahıllı Kuzulu Mama Kullanan Var Mı?

schemsire

Bu mama hakkın da bilgisi olan paylaşabilir mi deneyimlerinizi. Şuan Acana First Feast Kullanıyoruz Veteriner Hekimimiz Bu Mamayı da kullanabilirsiniz diye tavsiye de bulundu.

23 CEVAP

schemsire

@sultansbutler Çok teşekkurler öyle yapayım acana devam edeyim.

schemsire

@petseverpati Bunu neden burda gündeme getiriyorsun ki? Teşekkurler acanaya devam edeceğim.

Palyaco

Acana yavru kullandım cok küçük kedim cignemiyordu yutuyordu exclision yavru yemine geçtim cok iyi geldi tuyleri hiç dokulmuyor ve yumuşacık oldu ve severek tüketiyor bence deneyin pişman olmazsınız

@esnzn sorun mamanın tahılsız olup olmaması değil de mamanın formulasyonu olabilir diye altını çiziyorum tekrar. Mamanın yağ oranı buna etken oluyor olabilir. Kullanılan hammadelerden birisi kedinizi zorluyor olabilir. Düşük lif oranı olabilir. Ama bu bir vaka da olsa düşünce de olsa "katılıp katılmamak durumun yok" şeklinde uslubunuz çirkin. Fikirlerimi buraya yazarken sizden müsade alacak değilim. Çok tatlısınız.

Benimkiler düşük tahıllı kuzulu olanı sevmediler ama tavuklusunu sevdiler

indovf

Benimkinin en sevdiği marka ve aroma. Değiştirdiğimde başka mamaların yüzüne bakmıyor ve hasta oluyor. Tüyleri ve sağlığı iyi

indovf

Benimkinin en sevdiği marka ve aroma. Değiştirdiğimde başka mamaların yüzüne bakmıyor ve hasta oluyor. Tüyleri ve sağlığı iyi

indovf

Benimkinin en sevdiği marka ve aroma. Değiştirdiğimde başka mamaların yüzüne bakmıyor ve hasta oluyor. Tüyleri ve sağlığı iyi