Kedimin Maması Bitiyor

ezgiisc

Ben daha var sanıyoken meğersem son kavanozdaki mamayı kullanıyomuşum. Pazartesi günü mama kargoya verilecek. Mama biterse ne yapıcam petshoplar açıkmı pazar günü bilgisi olan var mı

7 CEVAP

Insan

Evde yaş mama hazırlayabilirsiniz.

dezgicavus

Açık yer bulamazsanız, evde kendiniz tuzsuz tavuk haşlayıp verebilirsiniz. Evde yaş mama yapabilirsiniz 1-2 gün idare eder sizi :)

Renklipati

Pazar günü açık olacağını sanmıyorum kısıtlama yüzünden,iste gelsin getir gibi yerlerede bakın derim anında getiriyor lar

Mİgros hemen den idarelik friskies alabilirsiz

Dumankc

Online marketlerden sipariş verebilirsiniz. Yağsız tuzsuz tavuk , ciğer , et vs haşlayıp verebilirsiniz

ezgiisc

Çok sağolun cevaplar için. Yaş maması da hazırlanıyor internetten aldım da. Evde mama hazırlayalım biz o zaman çok sağolun