Bir Anda Biberonu Bırakma

Bugün çok ilginç bi şey yaşadık belki normaldir ama ilk kez kedi besleme deneyimi yaşadığım için bana ilginç geldi. Şöyle ki keke bugün halsizdi ve biberondan da süt tozunu içmedi. Önceki kedi sütü tozu bitmişti ve farklı bi markanınkini almak durumunda kalmıştım. Mama değişikliği olduğu için yemediğini düşündüm. Anca çok acıktığında gelip biberondan içiyordu(35 günlük bu arada). En son dayanamadm patates haşlayıp az miktar şırıngayla verdim ve onu yedi. Sonra elime biraz sıkıp verdim ordan da yedi. Dedim bi de yaş mama deneyeyim(daha öncesinde yemeyi bilemiyordu) ve delirmişçesine onu da yedi:D şu anda biberona ağzını sürmüyor. Vermeye çalışıyoruz adeta "ben artık genç kız oldum" havasında burun kıvırıyor:D ama kedi sütüne de devam etmesini de -en azından 1 ay kadar daha- istiyorum. Sizce yavru kedinin bi anda biberonu bırakması normal mi? Mama kabından su vb şeyleri içmeyi beceremiyorda.

2 CEVAP

Reyyanhan

Zorla da olsa vermelisiniz anne sütünü . Daha minicik o

Reyyanhan
Ağzını açmıyor, açsa bile bi kaç fırt çekip bırakıyor. Patilerini tuttum biberonu dayadım yine çare etmedi:(