Kedi İle Yolculuk

gzdly8

Kedisiyle otobüs yolculuğu yapmış olanlar beni bilgilendirebilir mi? Zor oldu mu, ne şekilde oldu vs.

1 CEVAP

otobüs değil de kendimize ait araba ile yaptık. Çok miyavlıyor ama sonradan alışıyor. Otobüse gelirsek benim bildiğim kadarıyla, kedileri otobüste bagaja koyuyorlar. Kediniz aşırı stres olabilir, bu yüzden veteriner hekiminize, sakinleştirici macun veya ilaç alabilir miyiz diye sorun. Herkes Gimcat markasının anti-stress macununu kullanıyor, bunu kullandıktan sonra kediniz de yolculukta uyur büyük ihtimalle. Bir de yolculuktan 7-8 saat önce mama ve suyu kesin diyorlardı, böylece yolda midesi bulanıp kusmaz veya tuvaleti gelmez, yolculuk bitince de gönlünü almak için 30dk-1 saat sonra (kendine gelince) oynatın, ödül maması verin