Sokak Köpeğine Mama

Sokakta baktığım golden bir köpek var. Evimde kediyle anlaşamaz diye eve almıyorum. Şimdiye kadar ona pro plan almıştım. Bundan sonrada bundan devam edeceğim. Sizce içeriği nasıl?

3 CEVAP

tyguler

evdeki kedinize nd çok pahalı deyip sokaktaki köpeğe acana alıyorsunuz.
yeme bizi git işine

İçeriği harika ve proplandan kat kat iyi. Hatta alınabilecek en iyi mamalardan.

Sinemince

İçeriği çok iyi ama fiyatı çok aşırı ya :/ Hele de köpeğe 15 kilo bile 1-2 ay gidiyor. Köpeğime hiç alamadım, fiyatı fazla abartı bence. Tabi içeriğine bir şey diyemem güzel ama.