Kedimin Gözü

Pashaoglum

Merhaba, Paşa uykudan yeni kalktığında ve uyuklarken sol gözünü tam açamıyor hafif kısık kalıyor normal zamanlarda mesela bi sineğin peşine düştüğünde ikisi eşit vetimiz bi sorunu yok dedi zaten gözünde de bir sorun yok kızarıklık vs. ama yinede huzursuzum kedisinde bu durumu gözlemleyen var mi?

2 CEVAP

Uyanınca,gözünün kenarını kaşıyınca, gözünün yalarken kısılıyor bazen. Sonra düzeliyor kendiliğinden. Normaldir muhtemelen :)

Pashaoglum

Teşekkür ederim umarım öyledir :)