Yaş Mama Azaltmak

Slp

Kedilerime her gün yarım paket yaş veriyordum. Azaltma kararı aldım. Zaten kullanmak zararlı biliyorum ama bırakmıyorlar. Günde 10-15 gram versem(bir yemek kaşığı kadar diyelim) bir sorun olur mu? Yoksa tamamen mi kesmeliyim?

16 CEVAP

Slp

Kalitesiz olduğunu düşünmemiştim ama değiştircem. Tavuk, balık ve ciğer maması ben de yapıyorum haftada bir kez zaten. Sadece kedilerim çok sevdiği için günlük yaş mama veriyordum. Teşekkür ederim cevabınız için