Lütfen Dua Edin

Arkadaşlar kedim calici virüs olmuş ilk defa başıma geldi. Şuan veterinerde serum bağlıymış. Daha önce başına gelen oldu mu? Lütfen dua edin kedim iyileşsin..

7 CEVAP

Renklipati

Çok geçmiş olsun umarım bir an önce şifasını bulur iyileşir yavrunuz 🙏

Rapisa

Çok geçmiş olsun inşallah iyileşir. Kedinizdeki semptomlar nelerdi acaba

Ixterenett

Tabikii siz isten yeterki

S_efe_

Geçmiş olsun

miupiu

benimde kedimde var maalesef tedavisi olmayan bir virüs ve diş çekilmesiyle de geçmiyor virüsü taşıyan kedilerle aynı kaptan yemesiyle bulaşıyor bildiğim kadarıyla

Çok halsizdi ağzının kenarında yapışkan sıvı gibi bir şey vardı. Gözleri falan akmaya başladı hemen götürdüm. İnşallah iyileşir

Sinemince

Geçmiş olsun, üzüldüm :(