Salgın

yalkuzak

çevremde kimi duysam kedisi hasta, çoğu da özenli bakılan kediler. arkadaşımın 1 ayda 2 kedisi öldü enfeksiyon kaynaklı fakat enfeksiyonun sebebi bilinmiyor, 2 gün önce kedilerim birden bire ateşlendi. başka bir arkadaşımın kedisinin aniden nefesi kesildi. bu ara ortalıkta bir salgın mı var, o kadar çok kötü haber aldım ki kendi çocuklarıma bakarken içimi korku kaplıyor, diken üstünde hissediyorum

2 CEVAP

Galiba salgın var benim de kedim şuan veterinerde enfeksiyon kaptığı için serum yiyor.

yasement

Veteriner hekim mevsim gecislerinin viruslerin sevdigi hava kosullari oldugunu soyledi. Mahallede kanli ishal virusu var kedim de temasli, asilari tam ama insan yine de korkuyor