Sizce Bu Renk Kedilerin Cinsi Nedir

Dumankc

Merhaba arkadaşlar (fotoğraf bana ait değil). Sizce bu kedinin cinsi ne olabilir

10 CEVAP

Dumankc

Evet smokinler siyah oluyor. Gri smokin vardır belki de 😂 bir tane kedim aynı böyle de cinsini bulamadım kaç aydır. O yüzden soruyorum cins ayrımı yapmiyorum tabiki çocuklarımı sokaktan kurtardım ama insan merak ediyor bazen ne cinsi olduğunu. Teşekkür ederim cevaplarınız için

Ranayilmaz

Anadolu kedisi diye bir internet sitesi var bi bakın derim detaylı anlatıyor kedilerde cins olayını

Insan

Tuxedo(smokin) kedi

Sznyll

Smokin gibi ama smokinler daha siyah oluyor.

Benim kedimin aynısı işte😂 gri renk smokin benim içinse çaki cinsi veterinerler için tekir

Dumankc

Ahahahah çaki cinsi iyiymiş baya 😂

Gri/beyaz tekir oluyorlar direkt. Ama ille de bir isim şartsa gri smokin demek neden yanlış olsundu? :D

sultansbutler

domestic shorthair diyebiliriz. gri beyaz ya da full tekir, yeşil göz kombinasyonuna ba yı lı yo rum.

Dumankc

O zaman gri smokin koyalım bu çocukların cinsini😂

Dumankc

@Ranayilmaz teşekkürler