Mama Önerisi

Edb

Merhaba Herkese,
Yavru kedim için sizce hangi mamayı almalıyım?Bütçem en fazla 45 TL.Şimdiden mama önerisinde bulunan herkese teşekkürler.

10 CEVAP

Sznyll

10 kiloluk N&D alırsanız kilosu 45e geliyor. Ancak toplu alamam derseniz Mystic markasının 1.5 kilosu 45 lira onu alabilirsiniz.

Ixterenett

Yani bilemedim ne önersem? Felicia alın

Insan

Bozita
Brit Care

Edb

@ıxterenett felicia nın içeriği çok kötü eğer kedinize alıyorsanız bence başka bir mamaya geçiş yapın.

gulf_

dr sacchi veya Eco natura

Bir başka soruya daha bozita cevabı yapıştırmaya geldim!! 10kglıklarında kilosu 38TL ye geliyor eğer indirim kovalarsanız. Nomral fiyatları da toplu olarak kilogram başına en fazla 43 TL ye falan geliyor zaten. İçeriğinde taze et var üstelik isveç menşeii bir firma yani nispeten daha güvenilir.

+az önce baktım, 10kg sanabella da aynı şekilde 450TL geliyor. Bazı çeşitlerinde tabii. Tek seferde çoklu alabilecek durumdaysanız sanabella da iyi bir seçenek. Dr.Sacchi, felicia falan diyen olmuş:dd neyse

Ixterenett

Hayır pro plan alıyorum

Yumosi

belirttiğiniz bütçeye göre Bestpet deneyebilirsiniz.

Edb

@Ixterenett proplan da kötü bir mama ve verdiğiniz paraya değmez