Dubex Tofu Kum 6Lt

uzizz

Merhabalar, bu kumdan satın aldım 6lt olanından. Arkasında 2-3 cm olacak şekilde boşaltın yazıyordu zaten tüm paketi boşaltınca anca 3 cm oldu. 1 paket 1 ay yazıyor. Kullananlar varsa ne şekilde kullanılmalı ve buna uygun kürek tavsiyesi rica ederim.

1 CEVAP

Yumosi

ben kullanmadım ama organik olduğu için çok ilgimi çekiyor. youtube da videoları var. yurtdışında kullanımı daha yaygın. işinize yarayabilir bakmanızı öneririm.