Kedimi Gezdirirken Nasıl Bir Tasma Kullanabilirim?

Patili_1

Kedime gezdirme tasması aldım baya önceden kullanıyorum ama çıkarıyor sıkınca ayarlarını da bu sefer rahatsız oluyor, yürüyemiyor,normal bir şekilde zaten yanımızda yürümüyor ztn bu çok tehlikeli ne yapacağım bilmiyorum önerisi olan var mı sizce kedi gezdirme tasmami degistirmeli miyim çünkü internetten baktiklarim veterinerimizden aldigimizla aynı değil benimkisinin boyunluk tasmasi yok ayaklara takılıyor ve ayaklarından çıkarabiliyor.Her harukularda çıkarır mı yoksa benim aldığım kötü müymüş? Yenisini alayım mı sizce

4 CEVAP

Sznyll

Keşke fotoğraf yükleseydiniz nasıl bir şey olduğunu daha iyi anlardık. Ben kedime https://www.***********.com/petviya-kedi-gogus-bel-tasmasi-p-HBV00000EENFU?magaza=petviya bunu kullanıyorum kedim bir sorun çıkarmadı gayette sağlam.

Sznyll

Evet beklediğim oldu link gelmedi 😅 petviyanın kedi göğüs tasmasını aldım.

Patili_1

#sznyli unutmuşum 🤗,ama benimkisi böyle değil baktım da şimdi ayaklarinin arasindan geçen kısa bi ip mi diyoz bilmiyorum bişey var sonra da koltuk altlarından var birde kollarinin üstünden yani kollarini tutuyor sadece ama hemen bi bakıp geleceğim bulabilirsem markasını söylerim

Pashaoglum

Şencanlar Tasmalı yelek yazın nete hepside var. 6. tasmamız çıkaramadığı tek tasma tasmayla ask yaşıyorum.