Kedimin Kulağındaki Mantar Mı?

yaaamur

arkadaşlar merhaba kedimin birkaç gündür kulağını kaşıdığını fark ettim bu mantar belirtisi midir? ufak bir yara oluşmuş kulağında

8 CEVAP

yaaamur

buraya resim ekleyemedim, hizli resime çevirdim buradan bakabilirsiniz
https:// www.hizliresim.com/ g7ie396

Renklipati

Keşke resimde koyabilseydiniz, tüy dökülmesi de varsa mantar da olabilir,alerji de olabilir çok geçmiş olsun,vete danışın derim ilerlemeden sorun

yaaamur

attığım linkten bakıp yorumlarsanız çok sevinirim, aynı şekilde çenesini de çok kaşıyor kullandığım mamanın içeriğinde tavuk var alerjisi olabilir mi ki

Renklipati

Ling bendemi açılmıyor acaba yükle olmadımı, dediğiniz üzere şayet tüy dökülmesi yoksa sadece kaşıntı ve yaraysa büyük ihtimalle alerjik durum bu mamaya yenimi geçiş yaptınız yoksa sürekli kullandığınız mamamıydı

yaaamur

ama tavuklu kullandığımızda böyle bu şekilde kaşınmıyordu veya herhangi bi yara görmemiştim

Renklipati

Alerji büyük ihtimalle,ilk tavuklu da sorun olmadıysa mutlaka kuzulu mamada birşey olabilir alerji edecek içeriğine çok iyi bakın derim balık vb. başka birşey varmı sadece kuzumu.. mutlaka vet.ile görüşün kaşıyarak daha derin büyük yaralar açabilir

yaaamur

bundan önce hills tavuklu mama kullanıyorduk, kuzu etlisine geçtik ama içeriğinde yine tavuk var ondan olabilir mi ?