Kedim Bugün Fena Kustu. Dün Yoğurt Vermiştim, Hala Duruyordu Yedi Ve Kusmaya Başladı. Ne Yapmalıyım

bademcats

Kedim bugün fena kustu. Dün yoğurt vermiştim, hala duruyordu yedi ve kusmaya başladı. Ne yapmalıyım korktum.

3 CEVAP

Pashaoglum

Dünkü yoğurt mu? Umarım tamamen kusmuştur 2 saat kadar su bile vermeyin. Midesi rahatlasın devam ederse en hızlı şekilde veterinere gidin.

Yoğurt ekşidir belki midesinde yanma yapmış olabilir ama yine de veterinere danışmak en iyisi mide koruyucu yapar büyük ihtimalle.

bademcats

Aynen öyle. Bir veterinere gitmeliyim, aynı gün ishal oldu.(