Güzel Haber!!

Daha önceden buraya kedimin alerji olduğunu yazıp yardımlar iştemiştim şimdi ise şükürler olsun bu güzel haberi size vermek için yazıyorum 🥰 Yaklaşık 2 aylık bir alerji sorunu yaşadık ama şu an her şey yolunda yaramız iyileşti gözlerimizin şişi indi ve gözlerimizi eskisi gibi açabiliyoruz sakın ama sakın yediği mama dışında başka mamalar vermeyin ben bir hataya düştüm sizler düşmeyin 🥰🥰🥰

2 CEVAP

Çok teşekkür ediyorum 💋

Renklipati

Çok geçmiş olsun sağlıklı büyür inşaAllah yavrunuz tüyü kadar ömrü olsun sevindim iyi olmasına 🐈