Bugün Nd Kedi Maması Aldık Fakat Ondan Önce Pro Plan Kullanıyorduk Herhangi Bir Sorun Olurmu Sizce?

bademcats

Bugün nd kedi maması aldık Fakat ondan önce pro plan kullanıyorduk herhangi bir sorun olurmu sizce?

3 CEVAP

dilanuzun78

Niye olsun

Lakis

Direkt geçiş yapmayın azar azar yeni maması ile tanışsın 2 gün geçsin eski mamadan azaltın yeni mamadan daha çok koyun sonraki 2 gün daha fazla derken bir süre sonra tamamen yeni mamaya geçin bence bir sorun olmaz

bademcats

Çok sağolun🙏🏻🙏🏻