Çovçov Köpeğim Var.tüy Bakımı Açısından Hangi Mamayı Kullanmalıyız?

Ebru151

Tüylerinin daha bakımlı olmadı için hangi mama?teşekkürler

6 CEVAP

HAY_DOST

Öncelikle chow chow=)

Şu an hangi mamayi kullanıyorsunuz?

Acana orijen veya nd tüyleri çok parlak yapıyor ayrıca çok ta kaliteli

HAY_DOST

Mümkünse mutlaka furminator alın

Cotontzu_Siri

Acana düşük tahıllı balıklı. Hem kaliteli, hem uygun fiyatlı. Balıklı yerine kırmızı etli de olur ama balık tüylere daha faydalı. Ben acana classics classic red kullanmayı düşünüyorum.

Ebru151

Teşekkür

Cotontzu_Siri

Biotin takviyesi kullanırsanız tüyleri muhteşem olur. Daha yüksek bütçeniz varsa acana ve orijen'in tahılsızlarına da bakın.

Ebru151

Teşekkür