Durduk Yere Durgunlaştı

Burakvural

Merhabalar kedim 2 gündür durgun 1,5 yaşında dişi kuru mamasına dokunmamış yaş mama ile multivitamin veriyoruz ama keyfi yok gibi aynı durumda olan varmı

1 CEVAP

depresyona girmiş olabilir ama 1-2 gün için böyle bir sonuca daha varılmaz bence, zaten 1,5 yaşında olduğu için çok hareketli bir kedi değildir, ondan acıkmıyordur. Su içiyorsa bir sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. Sürekli seviyorsanız veya oynamaya zorluyorsanız, bıkmış olabilir, biraz zaman tanıyın 1-2 hafta sürerse veteriner hekime başvurun