İshal Ve Karın Guruldaması?

miupiu

kedimin günde 2-3 kere karnı gurulduyor ve ishal, ikisinin bağlantısı var mı? böyle şey yaşayıp tecrübesini olan varsa paylaşabilir mi? maalesef araştırınca aşırı ciddi şeyler çıkıyor korkuyorum

3 CEVAP

Lakis

Muhtemelen gaz birikmiştir ateş halsizlik kusma vs gibi şeyleri yoksa bağlantılı olduğu söylenebilir. Yoğurt veya kefir verebilirsiniz, bol bol su içsin bir de. Eğer uzun sürer geçmezse değişiklik gözlemlerseniz hekiminize danışın bence. Geçmiş olsun

miupiu

teşekkür ederim, kusma, ateş vs yok. kefir önerisi hep gördüğüm için kefir vermeye başladım ama günde iki yemek kaşığı yeterli mi sizce?

Lakis

Ben sıkıntı olacağını sanmıyorum laktozsuz şekersizse tabi