İki Kedimi Veterinere İlk Kez Götürdüğümde Masrafı Ne Kadar Tutar

Ridvankorkmaz

iki yavru kedim var ilk kez veterinere götürdüğümde tahminen ne kadar tutar kimlik çıkartmak falan ücretli mi kütahya merkezde yaşıyorum

3 CEVAP

Ridvankorkmaz

Teşekkürler

miupiu

aslında şehirden şehire semtten semte değişiyor biz iç dış paraziti yaptırmıştık tabii muayene de oluyor ilk gidişte 80 muayene idi 90 iç dış parazit, 20 tlde pasaportu için vermiştim. istanbuldayız ama biz orası buraya kıyasla daha uygundur diye düşünüyorum.

sultansbutler

gideceğiniz veterinere kedileri götürmeden gidin sorun ya da telefonla arayın. ilden ile, klinikten kliniğe değişiyor fiyatlar çünkü.