Lütfen Mama Önerisi

miyuvluv

tam bir mamaya karar veriyorum içeriği iyi değil tarzı yorumlar görüyorum. nd kullandık nd'yi çok sevmedi felicia kullanıyoruz şu an seviyor gibi ama çok kaliteli gelmiyor. daha kaliteli mamaya geçmek istiyorum. proplan ve royal canin için de iyi yorumlar kadar kötü yorumlar var. kedim alerjik olduğu için içeriğinde hiç ama hiç tavuk olmaması gerek. ve royal canin zaten kümes hayvanlı illa tavuk oranı vardır kafadan gidiyor. lütfen bana 10 kilosu 500 lirayı aşmayacak biri mama önerisi verin.

8 CEVAP

Merloli

Matisse kullanabilirsiniz gerçekten çok kaliteli bir mama içeriğide çok iyi tavsiye ederim 10 kglik aldığınızda kilosu yaklaşık 35 TL oluyor bundan daha iyi hatta bildiğim en iyi mamalardan acana, instinct ve orijeni bütçeniz yetiyorsa kesinlikle ama kesinlikle öneririm

Pofupof

Brit care kullanabilirsiniz. Açık renk paketleri hipoalerjenik ve kaliteli mamalar. 7 kiloluk paketleri 320 civarı burada

zibityus

bravery, fitmin, orijen, acana bunlara bir gözatın kaliteli markalar

Tarik95

Golosiye bı bakın derim.

Insan

Bozita
Acana
Orijen
Taste of the wild
Bravery
N&D
Brit Care
Instınct
Prima Cat
Bunlar kuru mama önerilerim.

Anladığım kadarıyla kedinizin beslnemesine çok dikkat ediyorsunuz.Bütçeniz iyiyse barf veya raw besleme öneririm.

elifcanbbay

Hills e bakmanızı öneririm

Insan

Hills e bakmaya gerek yok bence nedenini bırakıyorum aşağı
Hills kitten içerik

İÇİNDEKİLER: Tavuk unu (% 40), hayvansal yağ, patates nişastası, sarı bezelye, kurutulmuş bezelye, kurutulmuş patates, mineraller, bitkisel yağ, dijest, balık yağı, kurutulmuş pancar posası, keten tohumu, kurutulmuş havuç, kurutulmuş domates posası, kurutulmuş narenciye posası , ıspanak tozu.

Tavuk unu nedir onuda açıklıyım: Mezbahalarda kanatlı artıklarından tüy, baş ve iç organlarının toplanıp basınç altında pişirilmesiyle elde edilen protein kaynaklı yan üründür.

Ixterenett

Kediniz az su içiyorsa Pro plan. Suyu fazla içiyorsa
ND
Brit Care