Köpegimin Ayagı İnçildi

159deniz123

arkadaşlar köpegimin ayagı inçildi bu sabah ve veterinere götürdük ayagını çektiler videmin verdiler melhem verdiler sabah akşam sürün dediler ve bnde tekrarlıyorum ama köpegim o anda ayagı inçilip bagırınça üzüntüden hç bişy soramadım acaba köpegime neler yedirim lagobosunu fazla yapmaz biliyosunuz köpegimin ayagı inçildi fazlada basamıyo ayagına

2 CEVAP

kadis

ayakta ki sorun için röntgen çekildi mi?
ona göre mi tedavi uygulandı bu çok önemli...
Ayrıca incinme ise gerçekten normal mamasına devam et... ilikli kemik ve biraz makarnayı su içinde kaynat pişir bunları yedirebilirsin kaldı ki bunlardan önce vitaminler var onlardan kullansan daha iyi olur diye düşünüyorum.
Ve en önemlisi buraya yazmak yerine veterinerini ara direk o sana daha hızlı ve sağlıklı yardımcı olur

159deniz123

vetrinerimiz videmin için ilaçlar verdi röntgn cektirmedi gerek duymadı ayagına ilaçlar sürdü igneler yaptı