Mama Tavsiyeleri

Palyaco

En iyi mamalar masum tahil olanlar orijen acana nd naturea exclision alleva brit care prima cat bu mamalarda mercimek pirinç patates en masumları orta segment kotu mamalar royal canin hills proplan neden mısır gluteni bugday gluteni soya lütfen sevimli dostlarımıza mısır gluten bugday gluten soya yedirmeyelim bu mamaları hala tavsiye edenler var mısır gluten ve bugday gluten soya biz bile yemiyoruz onlar için yesin saygilarimla

5 CEVAP

melist35

bu cehaletle bu yaşa kadar nasıl hayatta kaldınız aklım almıyor cidden. ilk çağlarda avcılık/toplama ile hayatta kalınan bir dönemde olsaydık çoktan ölmüştünüz çünkü

tyguler

palyaco haklı. ben alıp mısir gluteji yemiyorum. birisi avcılik
-toplama dönemi falan demiş ama biz su an o donemde deģiliz ki.

kedime yedirmemek için benim yememe de gerek yok zaten. onlar farklı biz farklı. orijen acana kedilere ağır gelebiliyor çünku içinde çok çeşitli etler var. tek çesit olsa bu orijen acana ağır gelen kedilerin coğuna iyi gelirdi.
şimdi rc proplan berbat diyemem, bu mamalarla uzunca yasayan cok kedi var, ama mesela denemediği başka x narka mama yese belki daha da uzun yasayacaktı, bunu bilemeyiz.

yani kediye iyi geliyor ben illa bunu kullanıcam diyorsaniz, kullanın. kimse kimseyi dövüp başka mama vericeksin diyemez. ama mesela ben taze etli, icinde mısır mısır gluteni buğday soya olmayan mamalar taraftarıyım, kişisel tercih meselesi.

Palyaco

Bu neyin kafası tahilla besle kedini ozaman neredeyse mısır gluteni bugday gluteni soya iyi diyecek nedim sana devam et boyle

mrcasper

off en iyi içerikli mamalar bile her kediye iyi gelmez iyi gelmez ise rc pplan hlls mecbur

Palyaco

Niye sen kendini kedimi hissettin