Kedi Mama Değişimi

ahmett7

Merhaba yeni bir kedi sahipleneceğim mama değişimini 1 haftaya yayarak yapacağım sahiplendiğim kişinin mamasını ne kadar almalıyım ? Bu değişim sürecinde eski maması yarım kilo yeterli olur mu açık mama kullanıyorlar.

3 CEVAP

simbakedi

kedi yavruysa yetebilir ama imkanınız varsa 1 kg alın belki aldığınız yeni mama kedinize yaramayacak ishal vs yapar o yüzden emin olamazsınız. 1 kg alın imkanınız varsa eğer sorun çıkmazsa sokaktakilere dağıtabilirsiniz

Renklipati

Yeterli olur yarım kilo,2 şer gün arayla yapın 1 haftaya yayın ilk 2 gün eski mamayı fazla koyun yeniyi az, sonrası 2 günde bir eskisini azaltarak yeniyi çoğaltın son 2 gün yarı yarıya verin sonra sadece yeniyi verin

ahmett7

Yaşadığım bölge de pek kedi yok ama dışarı çıkarken yanıma alırım kalanı da sokaktaki canlara yemek olur sağolun cevabınız için 1 kilo alacağım sanırım.