Doğal Tuvalete Atılan Kedi Kumu

derwy

Tuvalete atılan kedi kumu kullandınız mı hiç, önerir misiniz?

5 CEVAP

Yumosi

öneririm hayat kaliteniz yükseliyor :)

MilkaBegum

Ben Natural bastet kullanıyorum çokk memnunum ve çok daha ekonomik

derwy

@Yumosi
Hangi kumu kullanmıştınız?

Yumosi

ben hem çam peleti kullandım hem de topaklanan cats lucky kullanıyorum. çam peleti topaklanmıyor, kedinin büyük tuvaletini klozete atabiliyorsunuz. Cats lucky ise natural bastet gibi topaklanan formda doğal kum olduğu için herşeyini tuvalete atabiliyorsunuz.

Rapisa

Ben bentonit kumu klozete atıyorum ama büyük parçalar atarsanız tıkanıyor. Tek seferde değilde ben tuvalete gittiğimde parça parça atıyorum bu şekilde tıkanmıyor