Köpeğim 3 Buçuk Aylık Alman Spitz Diye Aldım Ama Emin Degilim Sizce Cinsi Nedir?

Baransel23

Köpeğim 3 buçuk aylık Alman spitz diye aldım ama emin degilim sizce cinsi nedir?

5 CEVAP

MERQ

Sıkıntı yok ya biz ataerkil bir toplumuz sonuçta, avrat kısmının bir önemi yok. Osmanlı padişahları ne kadar Türk ise sizin köpeğiniz de o kadar German. (:

MERQ

German Spitz değil. Yavruların kulakları bu kadar dik olmaz. Kuyruğu da ofsayt ayrıca tüyü az. Kırma falandır. Kazıklanmışsınız geçmiş olsun.

Ixterenett

Madem emin değilsiniz neden aldınız?

Baransel23

Petshoptan almadım bir aracı vasıtasıyla babalık hakkı olarak alınan yavruyu sahiplendim babası spitz ama annesi hakkında bilgim yok. Ayrıca ne olursa olsun fark etmeyecek benim için severek bakıyorum. Sadece merak ettim

Baransel23

Kuyruğu aynı spitz gibi beline doğru kıvrılıyor ama tüyü ve kulağı böyle evet. Peki spitzle ne kırması olabilir sizce