Parisi Royal Canın İle Besliyorum

Mavili22sky

arkadaşlar parisi royal maması ile besliyorum açana çok pahalı benim bütçeme uygun değil royal iyi bir mamamı bu arada parisin fotosunu koydum

15 CEVAP

Cotontzu_Siri

Rasimdaghan
Biz köpekten bahsediyoruz. Acana'nın düşük tahıllı serisi var ve classics diye geçiyor. N&D düşük tahıllı serisi buğday içeriyor. Ben tahılsız mama övüldüğü veya önerildiği için önerip kullanmıyorum. Mamanın içine koyulan her içeriği zararıyla, yararıyla araştırdım ve ona göre hareket ediyorum. Tahılsız mama diye bir şey olmasa mama kullanmazdım. Daha önce kullandığım tarifle beslerdim. Zaten olabildiğince organik ve doğal ürünlerden oluşan mamalar kullanmaya özen gösteriyorum.

Cotontzu_Siri

Bilmeden yorum yapan sizsiniz.

Mavili22sky

Rasimdaghan sorumu tam iyi okumadınız galiba köpek mamasından bahsediyorum ben :) sirinin dediği doğru öyle bir mama var hatta ben burdan baktım almayı bile düşünüyorum

Mavili22sky

Teşekkürler siri bunu öğrendiğimiyi oldu fiyatı 200tl yi gećmesin yeter

Cotontzu_Siri

Hangi çeşidi?

Cotontzu_Siri

Acana düşük tahıllı ile royal canin'in fiyatları arasında çok küçük bir fiyat farkı var

Mavili22sky

tahıllı almıyorum doyurmuyor diyorlarda

Mavili22sky

kuzu etli ve pirinçli

Cotontzu_Siri

Acana düşük tahıllıda sadece yulaf var. Yulaf faydalı ve doyuruyor.

Cotontzu_Siri

Ayrıca rc tahıllı

Cotontzu_Siri

pirinç glisemik değeri yüksek bir tahıl. yulaf glisemik değeri yüksek olmayan tek tahıl

Cotontzu_Siri

Kaç kilo için? Birşey değil.

Zeynooo

Royal ı çok severek tüketen kedim var . Ama çok yağlı buluyorum. Ben natürel delicious duymuştum. Almayı da düşünüyorum. Acana da çok iyi bir marka icerik olarak yani

Rasimdaghan

Sayın siri bilmeden yorum yapıyorsun, acananın düşük tahıllı serisi yok,dediğin ürün farmina n&d serisi, sadece varsayım ve etiket üzzerinden yorum yapmayalım, her mama her kediye uymayabiliyor, dememe yoluyla seçmek mantıklı olan, bu memlektte ve dünyada tahılsız serisi yokken bu hayvanlar bu mamaları yiyordu, şunu unutma, mama piyasası milyar dolarlık bir pazar, ve pazara yeni ürünler giriyor, şimdi pazarlama stratejisi tahılsız mamalar, yakında da organik ürünlerden oluşan mamaları tartışacağız, o zaman da tahılsız mamalara da bür kulp takıyor olacağız

pamuk18pamuk

Royal Canin mamasından memnunsanız kapalı paketini degil de açık olanı alın daha uygun fiyatlı oluyor bende öyle alıyorum genelde yada 10 15 kiloluk paketler alın çok indirim oluyor internette