Mama Sorunu

izel33

Merhabalar kedim açana mama yiyor öncesinde de uzun bir süre nd yemişti. Şuan epey artan mama fiyatları dolayısıyla bunlar kadar kaliteli fakat biraz daha uygun bir mama arayışındayım. Önerilerinizi bekliyorum.

8 CEVAP

gulf_

Instinct 1.25lik paketi 130 falana denk geliyor sanırım ama mamanın içeriğini beğeniyorum ben. Brit care'e de bakabilirsiniz

Palyaco

Prima cat tavsiye ederim 72 tl içerik cok iyi yada exclision mama 98 tl n.11 de

Insan

Bozita
Brit care
Sanabelle

izel33

Brit care denedik neredeyse paketin yarısından sonra yemek istemiyor. İnstinct benim de dikkatimi çekti içerik olarakta iyi gibi onu deneyebiliriz aslında

izel33

Prima cati ilk defa duydum ama içeriği güzel gibi geldi bana

ka06

Önerilen mamalar hep yüksek fiyatlı olmuş pek anlaşılmamış sanirim ;)))

Ben matisse öneririm 10 kg şuan 329 düşmüş
Birde la vital 12 kilosu yine 300 civarı
Matisse de nd ile ayni firmada üretiliyor farmina yani.

ka06

Brit Premium Sensitive Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması bunu da öneririm yuzde 20 kuzu eti yuzde 15 hindi eti yazıyor icerigi iyi gibi. Fiyati da uygun 230 240 civari. Bu markayi yazmayi unutmuşum;)

izel33

Teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım. Aralarından brit premium denedim fakat hiç yemedi hepsini sokak kedilerine vermiştim :)