Bahçede Bakılabilecek Küçük Irk Köpekler

GoldenOdin

Bahçede bakılabilecek küçük ırk köpek önerebilir misiniz? (Kış şartlarına da dayanıklı olsun.

14 CEVAP

Cotontzu_Siri

Amerikan eskimo

Cotontzu_Siri

küçük demiş zaten. küçük olmasa yazmazdım. anlaşılır diye düşündüm

dollfacepersian

Cotontzu_Siri
Minyatür Amerikan Eskimo bahçede bakılabiliyor mu?Ben küçük olduğu için bakılması zor olur diye düşünmüştüm

dollfacepersian

Cotonztu_Siri
Türkiye de hangi boyutları bulunabiliyor acaba?

dollfacepersian

Cotontzu_Siri
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Çok yardımcı oldunuz

HAY_DOST

Küçük ırklar asla bahçede yaşayamazlar illa alacaksaniz o hayvana eziyet edecekseniz hakkimi helal etmem

HAY_DOST

Amerikan eskimiş ama küçük olanlarından )onu da belirtelim siricim)

HAY_DOST

=))

Cotontzu_Siri

Sıcaklarda serin bir yer şart ama evet. Bu sıcak olayı orta, standart ve teacup için de geçerli.

Cotontzu_Siri

Her boyu bulunabilir. En zor bulunanı teacup bildiğim kadarıyla, hay_dostta var.

Bulabilirseniz minyatür border collie de olur bu arada. Akc ve ukc'de yok şimdilik ama border collie cinsinin küçüğü nasir de olsa var.

dollfacepersian

Cotontzu_Siri
Birçok cinsin minyatür hali olduğunu bilmiyordum. Minyatür olanların özellikleri büyük boylar ile aynı mı acaba? Egzersiz ihtiyaçları daha azdır diye düşünüyorum

HAY_DOST

Evet bizimki evin bahçesinde duruyor genellikle gelene geçene bakıyor =) çok küçük değil 60 cme yakın uzunluğu

Cotontzu_Siri

Küçük cinsler zaten zamanla büyüklerden türemişlerdir. Evet egzersiz ihtiyacları daha az oluyor.

Cotontzu_Siri

hay_dost
Kaç kilo?