Lütfen Cevap Yazmadan Geçmeyin!!!!

Anika

köpeğimi nasıl sosyalleştirebilirim?

5 CEVAP

losive

Fake hesap olmadığınızı varsayıp düşünürsek 15 kere aynı soruyu sorup hala öğrenemediysen boşver sen sosyalleştirme kalsın.

tyguler

  1. kez sorup 20 kez aynı cevapları alıp da hâlâ anlamadıysanız boşverin asosyal kalsın hayvan.

Onunla ilgilenin oyunlar oynayın . Oyuncaklar alın göğüs tasması da alabilirsiniz onunla dışarı çıkarın mutlu olacaktır Tahminimce

Ixterenett

Neden 20 kere aynı soruyu soruyorsunuz

aycylmz

Köpekten önce sen mi sosyalleşsen biraz? Aynı soruyu kaç kez sordun, petlebi dışında bir hayatın yok sanırım.