Yavru Kedi Buldum???

Mervulk

Yavru bir kedi buldum sabah baya bir miyavladı 1 aylık vardır. Mama verdim iştahla yedi ama ne yapacağim miyavladığı yerde bakkal var bakkala giriyor diye aptal adamda tekme atmıs ne yapacağım lütfen yazın

9 CEVAP

Mervulk

Çevremizde kedi isteyen biri yok olsa direkt söylerdim ama maalesef karşı apartmanda kedi besleyen biri var ama söylesem de almaz kediyi ;/

Donay

hangi semttesiniz?

Mervulk

Pendik/kurtköy

Thesudeaskin

Eğer evinize alamıyorsanız sahiplendirme sitelerine ilan vermeniz iyi olabilir. Etrafında kötü insanlar varken o yavrunun sokakta yaşaması zor

Lütfen orada bırakmayın. Hemen bir ilan açın, hatta yuva bulana kadar evinize alabilirseniz süper olur.

mrcasper

evine al lütfen

mrcasper

bir barınağa da verebilirsin

Mervulk

Birileri sahiplendi galiba.. Kutunun içine koyup götürdüler umarım iyi bakarlar

Findikthecat

Kediyi sahiplenmek isteyen biri boxla götüreceğini düşünüyorum. Bir yere atmak için kutuya koyup götürmüş olabilirler