Yavru Kedi Kilosu

Ahmet_21

Selamlar. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler. 22 mayısta 3 aylık olacak olan kedim (yani bugün itibariyle 85 günlük) tamı tamına 1873 gr diyelim 1.9 kg. Kedimin fiziksel olwrak

3 CEVAP

Ahmet_21

Elim değdi sorum yarım kaldı kusura bakmayın. Tam olarak 1.9kg daha 3 aylık bile değil tam. Ama fiziksel olarak herhangi bir sorunu yok. Şişman değil. Anne sütünü sonuna kadar içti onun etkisi olabileceğini düşünüyorum. Sizce dediklerim kadarıyla kedimin sağlığı açısından bir sıkıntı olur mu? Bilen arkadaşlar ne yapmamı önerirsiniz?

Ixterenett

İi kilosu

simbakedi

https://www.suzionline.com/kedi/ideal-kedi-kilosu-nasil-belirlenir/
bu sekilde bakarsaniz daha iyi olur cunku kediler uzunluguna gore de kilosu degisir