Acana Yavru Kediye Verilir Mi?

Zeynooo

Acana kuzu etli ve ördekli 3 aylık yavru kediye verilebilir mi??? Yavru kedi icin olanların içeriği begenmedim de

10 CEVAP

dollfacepersian

Acana tüm ırklardaki ve yaşlardaki kediler için kullanılabilen bir mama. Çok kaliteli ve yavru kediler için uygun. Yaz dönemi için balıklı mama daha iyi olur diye düşünüyorum.Acana Pasifica tamamen balık içeren çeşidi

dollfacepersian

Pamuk18pamuk
Acana tüm ırklardaki ve yaşlardaki kediler için kullanılabilen bir mama ve yavru kedi mamasının tavuklu olmasına gerek yok

Zeynooo

Tsk ederim

dollfacepersian

BlindCat
Acana'nın tüm serileri hem yavru hem yetişkin kedilerin tüketimine uygun olduğu için ayrıca yavru kedi maması yok

Zeynooo

Dollfacepersian bende tüm irk ve yavru farketmeksizin verilebilir diye düşünüyorum. Kuzu etili neden ağır gelsin ki sonuçta doğaları gereği yurtiçi ve etçiller.

pamuk18pamuk

Yetişkin değil yavru kedi için olanını almanızı tavsiye ederim çünkü yavru bir kedi için yetişkin mamasındaki vitaminler yeterli degil. İçeriğini beğenmedim derken? Yani içinde ne var

pamuk18pamuk

Genelde yavru kedi mamalarında tavuk olur diye biliyorum. Ördek ve kuzu ona ağır gelebilir

BlindCat

Acana nın yavru kedi maması var mı ?

BlindCat

Ben yok diye biliyorum ama yetişkin maması vardı bende benim yavru kedisime vermistim maması bitmişti afiyetle de yedi ama bir kerelik verdim ben vet de sorun olmaz dedi

Zeynooo

Yavru icin olanı tavuklu ve tavuklu vermek istemiyorum .